Cykl spotkań online dla specjalistów poruszający tematy z zakresu diagnozowania alergii i tematów pokrewnych, który pierwszą swoją odsłonę miał jesienią 2020 r. 

 

W ramach jednego sezonu organizowanych jest 8 spotkań online od września do kwietnia, w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 19.15. Gośćmi specjalnymi każdego spotkania są eksperci i praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Każde spotkanie składa się z części teoretycznej i studium przypadków klinicznych oraz sesji pytań i odpowiedzi.

 

 Zwieńczeniem każdego sezonu jest stacjonarne wydarzenie specjalne EMMA Cafe Day, które ma miejsce podczas Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. 

NADCHODZĄCE SPOTKANIA ONLINE

Retransmisje wakacyjne - lipiec/sierpień 2023

Zapraszamy Państwa do udziału retransmisji EMMA Cafe Day, które miało miejsce podczas 15. Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego w Toruniu w dniu 18.05.2023 r.

W trakcie całodniowego wydarzenia 14 ekspertów zaprezentowało 8 tematów z zakresu diagnostyki alergii – każde wystąpienie było podzielone na część teoretyczną i studium przypadków klinicznych.

Podczas przerwy wakacyjnej zostaną zorganizowane retransmisje poszczególnych wykładów, do których obejrzenia gorąco zachęcamy. Formularz rejestracyjny będzie dostępny już wkrótce. O uruchomieniu zapisów będziemy informować na stronie i mailowo.

SPOTKANIA ONLINE

Rejestracja na IV sezon EMMA Cafe została otwarta!

Zapraszamy Państwa do udziału w IV sezonie EMMA Cafe. 

Przygotowaliśmy dla Państwa osiem spotkań, które będą poruszać interesujące zagadnienia z zakresu alergologii i dziedzin pokrewnych. Spotkania poprowadzą wybitni eksperci, praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i zaprezentują ciekawe przypadki kliniczne. Spotkania będę odbywały się w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 19.15.

Do zobaczenia!